Tandemový seskok s profesionály - Skydiving, Tandemový seskok Slávnica | wind tunnel Praha

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:


Skysport Vám nabízí mnohem víc... (prezentace ZDE)

Nabízíme unikátní individuální přístup ke svým pasažérům. Během pobytu na letišti se Vám bude věnovat náš tým lidí, který Vám zodpoví každou otázku týkající se tandemových seskoků, letiště či jiných otázek z tohoto sportu. Garantujeme Váš tandemový seskok v přesně stanovený čas, jak si ho objednáte. Nebudete muset čekat a postávat na letišti celý den než se uvolní místo v letadle. Samozřejmě za předpokladu, že bude vhodné počasí a letecká technika se kterou pracujeme nevude mít nějaké momentální omezení..

Tandemový seskok trvá asi 1 hodinu včetně desetiminutové přípravy. Stačí si jen předem zamluvit den a hodinu, která Vám nejvíce vyhovuje. Po příjezdu na letiště Vás naše asistentka krátce informuje o celém průběhu tandemového seskoku a vyplní s vámi krátký registrační formulář. Poté se Vám bude věnovat náš tandempilot, který Vám obleče tandemový postroj, cvičně si Vás k sobě na zemi připoutá a vysvětlí základní úkony během letu v letadle, volného pádu, letu na padáku a přistání. Seznámíte se taky s kameramanem, který bude Váš tandemový seskok dokmentovat na DVD kameru a fotografie v kvalitě 12 mega.

V průběhu celé přípravy se můžete ptát na cokoliv, co Vás bude zajímat. Uděláme Vám fotografie dle Vašeho přání, můžete se vyfotografovat se členy Vaší rodiny, kamarády - vše dle Vašeho přání. Na vše budete mít s námi dostatekčasu a prostoru. Během 20-timinutového vyhlídkového letu ( v průběhu stoupání ) si v našem pohodlném letadle L-410 Turbolet budete moci vychutnat zážitky pohledu na zem a okolí Uherského Hradiště. Tandempilot Vám ochotně popíše to, co uvidíte pod sebou. Poznáte, jak místa Vám notoricky známá jsou z výšky jiná a půvabná. Ke konci stoupání si Vás tandempilot k sobě pevně připoutá a krátce shrne vše, co Vás čeká po výskoku z letadla.Ve výšce 4000 m se otevřou dveře letadla. Nejprve letadlo opustí sportovní parašutisté a tak budete moci pozorovat různé týmy a figury při výskocích. Poté se přemístíte ke dveřím letadla i Vy a vyskočíte vstříc svým prvním zážitkům z volného pádu. Po výskoku Vás čeká minutový volný pád rychlostí až 220 km/h.

Během volného pádu uslyšíte jen vzduch kolem sebe, hluk a nápor vzduchu se dá přirovnat k jízdě v automobilu s otevřeneným okénkem na dálnici.....Ve výšce 1500 m nad zemí tandempilot sám otevře padák. Pád se zastaví a kolem Vás se rozprostí naprosté ticho a Vy objevíte kouzlo, které každý den prožívají ti, kterým život dal křídla. Obraz krajiny pod Vámi Vám vezme dech.Tandempilot Vám umožní vyzkoušet si řízení padáků, abyste zjistili, že je to daleko jednodušší než řízení automobilu. Asi šest minut Vám uteče jako voda a poté vrátíte řízení padáku tandempilotovi, který s Vámibezpečně přistane na místě, nástupu do letadla.Přistání padáku je velmi měkké, nemusíte se bát tvrdého dopadu. Tandempilot přistává na nohy jako první a jakýkoliv tvrdší dopad sám zmírňuje. Přistání se dá přirovnat ke zkolouznutí se po zadku...

Po přistání už můžete sdílet zážitky z tandemového seskoku s celým naším týmem, s Vaší rodinou a známými. Odstrojíme Vás a než si uvědomíte, že jste prožili naprosto úžasných několik desítek minut, obdržíte od nás videozáznam a fotografie tandemového seskoku a certifikát o provedení tandemového seskoku.
________________________________________________________________________________________

  
MŮŽETE S NÁMI STRÁVIT I CELÝ DEN....


Můžete s námi strávit na letišti celý den a věřte, že nebudete chtít letiště opustit. Řada tandemových pasažérů se k nám vrací, absolvují několik seskoků v průběhu roku nebo jen tak jezdí trávit s námi víkendy na letišti. Chtějí načerpat atmosféru, která tady je. Je to atmosfra přátelství, zážitků a uvolnění. Na den prožitý s námi během tandemového seskoku nikdy nezapomenete a budete na něj rádi vzpomínat a vracet se k němu neustále. To Vám náš Skysport Team plně garantuje...
________________________________________________________________________________________

BEZPEČNOST TANDEMOVÝCH SESKOKŮ

Tandemový seskok je nejbezpečnější a zároveň nejjednodušší cesta k volnému pádu. Po celou dobu tandemového seskoku jste pevně připojeni k našemu tandempilotovi, který má veškeré potřebné kvalifikace pro seskok a velkou řadu zkušeností. Máme kvalitní technické vybavení, které splňuje veškeré podmínky pro provoz tandemových seskoků. Použiváme jen systémy SIGMA a hlavní padáky Icarus. Naše vybavení je pravidelně servisováno a kontrolováno zkušenými a oprávněnými profesionály. Součástí každého našeho padáku je záložní padák a přístroj, který automaticky hlídá volný pád a v případě, že dojde k nepředvídaným událostem, přístroj aktivuje sám otevření záložního padáku.
_____________________________________________________________________________________________________
  
NAŠE OPRÁVNĚNÍ PROVÁDĚT TANDEMOVÉ SESKOKY A ŠKOLU PARAŠUTISMU

Naše oprávnění provádět tandemové seskoky a školu parašutismu je ZDE. Jsme členem Aeroklubu České republiky (AeČR) a Mezinárodní letecké federace (FAI)
_____________________________________________________________________________________________________
 
TANDEMOVÉ SESKOKY JAKO FIREMNÍ AKCE

Nabízíme realizaci firemních dnů pro Vaše spolupracovníky, ale také pro Vaše zákazníky či obchodní partnery. Připravíme pro Vás program tandemových seskoků, který Vás pobaví a který bude netradičním a nezapomenutelným zážitkem. Uspořádáním firemního dne upevníte vztahy se svými obchodními partnery a posílíte svou konkurenceschopnost na trhu. Tandemvý seskok padákem je stále více vnímán jako luxusní VIP dárek. Ojedinělý a nezapomenutelný. Darujete svým kolegům zážitek a v tom spočívá největší originalita tandemových seskoků. Řada českých firem zařadila tandemové seskoky do svých pravidelných firemních aktivit a benefitů společnosti. Zařaďte se mezi ně! Darujte zážitek, na který Vaši partneři budou velmi rádi vzpomínat. Firemní den pro pracovní kolektivy, pro firmy bez rozdílu zaměření či velikosti. Tyto akce se stávají stále oblíbenějším prostředkem pro teambuildingové aktivity. Cílem firemního dne je bezesporu posílení loajality spolupracovníků, zvýšení motivace a pracovních výkonů. Uspořádáním firemního dne na letišti také můžete odměnit ty nejlepší tandemovým seskokem...
Možnost dalších aktivit:

  • soutěže pro spolupracovníky o hodnotné ceny,

  • celodenní menu,

  • grilování, večerní posezení v místě noclehu na letišti,

  • školení či semináře,

  • vyhlídkové lety,

  • mnoho dalších aktivit na Vaše přání...


Firemní den pro obchodní partnery je velmi prospěšný. Můžete si vybudovat dobré obchodní vztahy se svými partnery. Práce na partnerství někdy trvá dlouhá léta. My si uvědomujeme důležitost těchto vztahů a proto k organizaci firemních dnů pro Vaše parnery, zákazníky či dodavatele přistupujeme velmi zodpovědně. Průběh firemních dnů bývá zpravidla rozdělen do několika oblastí, kdy vedle hlavního programu tandemových seskoků dne je vytvořen také doprovodný program, který může zahrnovat jak volnočasové aktivity, tak také např. možnost odborného vzdělání. Nezbytnou součástí těchto akcí je také cattering dle Vašich představ. Co Vám při tandemovém seskoku nabízíme?

  • Tandemové seskoky ze 4000 m (25 minut vyhlídkový let, výskok ve 4km nad zemí, cca minuta volný pád v rychlosti přes 200km/hod, několik minut letu na padáku a na závěr pohodlné a bezpečné přístání zpět na letišti)

  • Doprovodný program: vyhlídkové lety motorovými letadly, lety na větroních, závody na terénních čtyřkolkách, offroad jízdy, a mnoho, mnoho dalšího.

  • Odborný program: Nabídněte Vašim partnerům víc. V rámci jejich "adrenalinového dne" je můžete seznámit s portfoliem Vašich produktů a služeb, připravit různá školení, vyhlásit věrnostní program, vše dle Vašich představ.

_____________________________________________________________________________________________________

TANDEMOVÝ SESKOK – JAKO VÝLET

Tandemové seskoky jako součást příjemně prožitého dne na jižní Moravě. Pokud k nám míříte na svůj tandemový seskok z daleka nebo máte jednoduše chuť spojit příjemné s nezapomenutelným a prožít volný čas s rodinou či přáteli, pak je jižní Morava tím pravým místem. V okolí Kunovic, kde se nachází letiště s tandemovými seskoky, se nachází spousta hezkých a příjemných míst. V našem kraji naleznete velké množství přírodních, historických i kulturních památek. Přímo na letišti můžeme zprostředkovat ubytování v chatkách ( foto ZDE ) přímo v aerálu kunovického letiště (nutno objednávat předem z důvodu omezené ubytovací kapacity). V areálu se nachází bar s restaurací ( foto ).
Přímo na místě, kde se provádí tandemové seskoky, si můžete dát v baru kávu a sledovat přistávající parašutisty.

Prezentace našeho zázení na letišti - přímo na přistávací ploše ZDE.  Kulturní památky a zajímavosti v okolí Kunovic: Letecké muzeum Kunovice, Rozhledna na Rovnině -Mařatice, Uherské Hradiště - Areál měšťanských vinných sklepů, Zámecký park Buchlovice, Státní hrad Buchlov, Muzeum Podhradí, Buchlovice - Státní zámek Buchlovice - Baťův kanál, řeka Morava, Uherské Hradiště -  Galerie Slováckého muzea, www.slovackemuzeum.cz ,  Památková rezervace Vlčnov-Kojiny - soubor tzv. vlčnovských búd, vinohradnických staveb, lisoven bez sklepa, které představují ucelený areál historicky velmi hodnotných staveb. Vzdálenost od Kunovic: 13km, 18min.

Národní kulturní památka Hradisko Sv. Klimenta - hradisko sv. Klimenta patří k velmi významným památkám z doby Velké Moravy - Archeologická památka. Osvětimany - (vzdálenost od Kunovic: 24km).  Hrad Cimburk - uprostřed chřibských lesů dominuje štíhlá hlásná věž spojená s hradním palácem. Expozice v baště je věnována historii a stavebnímu vývoji hradu. (Vzdálenost od Kunovic: 32km), Lapidárium a podzemí baziliky - v podzemí baziliky Nanebevzetí Panny Marie a sv. Cyrila a Metoděje je možné navštívit lapidárium, které dokumentuje vzhled původního, pozdně románského kláštera Vzdálenost od Kunovic:13km.  Velehrad,  Kulturní památky a zajímavosti v okolí Kunovic.  Baťův kanál - přírodní a technická památka,  Půjčovna hausbótů v Uherském Hradišti www.batakanal.cz .  

Kulinární plavby - pro skupiny: Vinná plavba!!!  Z vody ke hvězdám - Lodí do vinného sklepa, Lodí za historií, Plavba do Plžů, Plavba se zabijačkovými specialitami, Plavba s degustací vína, Možnosti sportovních aktivit v okolí Kunovic. Cyklotrasy a turistické trasy, Putování za historií Uherskohradišťska. Trasa vás provede jihovýchodním okrajem Chřibů a zavede vás do Starého Města či proslulých Buchlovic se zámkem a překrásným parkem. Délka trasy je 40,5 km.  Velkomoravská poutní cestaTrasa spojuje většinu obcí mikroregionu Buchlov a umožňuje odbočení na nejvýznamnější turistické cíle v jižní a střední části Chřibů. Délka trasy je 59 km. Přírodní koupaliště Ostrožská Nová Ves, Aquapark Delfín v Uherském Brodu - centrum pohybových aktivit. Krytý plavecký bazén a koupaliště v Uherském Hradišti. Beach Volejbal (sportovní areál Širůch) Bowling. Jízdy na koni v Mařaticích, Buchlovicích a Osvětimanech.

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky