Větrný simulátor,wind tunnel - Skydiving, Tandemový seskok Slávnica | wind tunnel Praha

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:


Wind tunnel - větrný simulátor pro volný pád. Praha - Letňany, Liptovský Mikuláš (SK) a Katowice (PL)


Právě jste objevili netradiční,adrenalinový doplněk pro skydivery i širokou veřejnost. Větrný simulátor je bezpečný sportovní zážitek pro každého. Vyzkoušejte si pocit volného pádu v bezpečí větrného tunelu, v bezpečné výšce a za neustálého dozoru profesionálního instruktora.

Pražský a slovenský tunel jsou tunelu s kruhovou skleněnou komorou o průměru 4.3 metrů a celkové výšce 14 metrů, ve které si můžete vyzkoušet jaké to je, když vítr fouká rychlostí přes 270km/hod. Tato zábava (sport) je určena všem fyzicky zdatným osobám ve věku od 6 do 100 let. Není třeba předchozích zkušeností, ani speciální fyzické přípravy. Každý se zde naučí ovládat své tělo ve volném pádu po krátké instruktáži - již během prvních vstupů do tunelu.

Pokud byste si chtěli vyzkoušet pocit létání v proudu vzduchu v bezpečí našeho větrného tunelu, potom jste na správném místě. Program je přizpůsoben i pro ty, kteří nemají žádnou zkušenost s i Indoor-Skydivingem a rádi by to vyzkoušeli.   V rámci tohoto programu dostane klient kompletní zaškolení zkušeným instruktorem, zapůjčení kompletní výstroje a absolvuje dle libosti dva, tři nebo více minutových vstupů do simulátoru. Můžete si vybrat dobu letu, zarezervovat si čas, případně se Vám pokusíme zodpovědět na Vaše další dotazy. 

Kontakt a objednávky: 777 926 180 / wantula@skysport.cz

Ceník sport. lítání včetně koučingu v Praze
Objednávky na t. 777 926 180 / wantula@skysport.cz

  • 10 min   2 700 Kč
  • 15 min   4 000 Kč 
  • 30 min   8 000 Kč
  • 60 min  16 000 Kč
Ceník pro Liptovský Mikuláš(SK)
a Katowice (PL) 
Cena včetně koučingu.

  •   10 min    2 500 Kč
  •   15 min    3 750 Kč
  •   30 min    7 500 Kč
  •   60 min   15 000 Kč


Sportovní program

Touha uspět žene každého sportovce do stále intenzivnějšího a pečlivě připraveného tréninku. Snaží se stále najít způsoby jak efektivně zlepšit svůj výkon a porazit tak v soutěžním klání své soupeře. Větrné simulátory otevřely bránu k neomezenému tréninku za jakýchkoliv podmínek. Jeho provoz není závislý na meteorologických podmínkách, na stavu přistávací plochy, na stavu technického stavu letadla. Nevznikají zde časové prodlevy startem a stoupáním letadla či balením padáku. Trénovat zde může kdokoliv - začínající student AFF či zkušení mistři svého sportu. Wind tunnel je velmi efektivní nástroj pro všestranný trénink parašutistů.
S rozvojem parašutismu souvisí také neustálý rozvoj všech součastných disciplín a postupný vznik nových parašutistických disciplín. Roste také konkurence mezi parašutisty a tak se hledají stále nové a nové možnosti zdokonalování letových schopností a dovedností člověka za volného pádu.
Velký důraz pro rozvoj
dovedností je kladen hned na počátku sportovního výcviku. Létání ve vzdušných tunelech odhaluje neustále nové a nové možnosti pro všechny úrovně padání a tím pádem oslovuje téměř všechny skupiny parašutistů různých sportovních disciplín, ať už se jedná o trénink skupinové akrobacie či freefly. Wind tunel se proto jeví jako ideální prostředek pro trénink ve volném pádu.

Wind tunnel umožňuje trénink po neomezenou dobu, výkony jsou snímány kamerou a mohou být zastaveny a koučovány kdykoli přihlížejícím trenérem. Okamžitá zpětná vazba a lítání v krátkých, po sobě jdoucích intervalech, dává možnost rychlého postupu v dovednostech jak individuálních parašutistů, tak i v dovednostech celých týmů skupinové akrobacie nebo ve volném lítání.

V podstatě neexistuje na světě žádný úspěšný závodní tým, který by nezahrnul do tréninkového plánu systematickou přípravu ve wind tunnelu. Modelovaný trénink v tunelu dokáže věrně nasimulovat reálný průběh celého seskoku. Trenéři mohou navodit u sportovců uměle i stresové situace a tímto je na tyto události předem připravit a vytrénovat schopnosti stresovým situacím se bránit, popř. se jim zcela vyvarovat. S rozvojem nových disciplín a masivním rozšířením parašutismu u veřejnosti lze bez nadsázky tvrdit, že boom simulátorů volného pádu nás teprve čeká a do budoucna se stane prostředkem k tréninku, bez kterého se neobejde nikdo, kdo to bude myslet s tímto sportem opravdu vážně.
Pro výcvik ve větrném simulátoru neexistuje prakticky žádné omezení. Věkový limit pro vstup do wind tunelu je 6 let.

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky