Firemní akce se Skysport team Kunovice - Skydiving, Tandemový seskok Slávnica | wind tunnel Praha

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Tandemové seskoky jako firemní akce

Nabízíme realizaci firemních dnů pro Vaše spolupracovníky, ale také pro Vaše zákazníky či obchodní partnery. Připravíme pro Vás program tandemových seskoků, který Vás pobaví a který bude netradičním a nezapomenutelným zážitkem. Uspořádáním firemního dne upevníte vztahy se svými obchodními partnery a posílíte svou konkurenceschopnost na trhu. Tandemvý seskok padákem je stále více vnímán jako luxusní VIP dárek. Ojedinělý a nezapomenutelný. Darujete svým kolegům zážitek a v tom spočívá největší originalita tandemových seskoků. Řada českých firem zařadila tandemové seskoky do svých pravidelných firemních aktivit a benefitů společnosti. Zařaďte se mezi ně! Darujte zážitek, na který Vaši partneři budou velmi rádi vzpomínat. Firemní den pro pracovní kolektivy, pro firmy bez rozdílu zaměření či velikosti. Tyto akce se stávají stále oblíbenějším prostředkem pro teambuildingové aktivity. Cílem firemního dne je bezesporu posílení loajality spolupracovníků, zvýšení motivace a pracovních výkonů. Uspořádáním firemního dne na letišti také můžete odměnit ty nejlepší tandemovým seskokem...
Možnost dalších aktivit:

  • soutěže pro spolupracovníky o hodnotné ceny,

  • celodení menu,

  • grilování, večerní posezení v místě noclehu na letišti,

  • školení či semináře,

  • vyhlídkové lety,

  • mnoho dalších aktivit na Vaše přání...


foto z prostředí ve kterém bude Vaše firemní akce probíhat  ZDE

Firemní den pro obchodní partnery je velmi prospěšný. Můžete si vybudovat dobré obchodní vztahy se svými partnery. Práce na partnerství někdy trvá dlouhá léta. My si uvědomujeme důležitost těchto vztahů a proto k organizaci firemních dnů pro Vaše parnery, zákazníky či dodavatele přistupujeme velmi zodpovědně. Průběh firemních dnů bývá zpravidla rozdělen do několika oblastí, kdy vedle hlavního programu tandemových seskoků dne je vytvořen také doprovodný program, který může zahrnovat jak volnočasové aktivity, tak také např. možnost odborného vzdělání. Nezbytnou součástí těchto akcí je také cattering dle Vašich představ. Co Vám při tandemovém seskoku nabízíme?

  • Tandemové seskoky ze 4000 m (25 minut vyhlídkový let, výskok ve 4km nad zemí, cca minuta volný pád v rychlosti přes 200km/hod, několik minut letu na padáku a na závěr pohodlné a bezpečné přístání zpět na letišti)

  • Doprovodný program: vyhlídkové lety motorovými letadly, lety na větroních, závody na terénních čtyřkolkách, offroad jízdy, a mnoho, mnoho dalšího...

  • Další možnosti: Nabídněte Vašim partnerům víc. V rámci jejich "adrenalinového dne" je můžete seznámit s portfoliem Vašich produktů a služeb, připravit různá školení, vyhlásit věrnostní program, vše dle Vašich představ.

____________________________________________________________________________________________________

Tandemový seskok jak výlet

Tandemové seskoky jako součást příjemně prožitého dne na jižní Moravě. Pokud k nám míříte na svůj tandemový seskok z daleka nebo máte jednoduše chuť spojit příjemné s nezapomenutelným a prožít volný čas s rodinou či přáteli, pak je jižní Morava tím pravým místem. V okolí Kunovic, kde se nachází letiště s tandemovými seskoky, se nachází spousta hezkých a příjemných míst. V našem kraji naleznete velké množství přírodních, historických i kulturních památek. Přímo na letišti můžeme zprostředkovat ubytování v chatkách ( foto ZDE ) přímo v aerálu kunovického letiště (nutno objednávat předem z důvodu omezené ubytovací kapacity). V areálu se nachází bar s restaurací ( foto ZDE )
Přímo na místě, kde se provádí tandemové seskoky, si můžete dát v baru kávu a sledovat přistávající parašutisty. 

Prezentace našeho zázení na letišti - přímo na přistávací ploše ZDE.  Kulturní památky a zajímavosti v okolí Kunovic: Letecké muzeum Kunovice, Rozhledna na Rovnině -Mařatice, Uherské Hradiště - Areál měšťanských vinných sklepů, Zámecký park Buchlovice, Státní hrad Buchlov, Muzeum Podhradí, Buchlovice - Státní zámek Buchlovice - Baťův kanál, řeka Morava, Uherské Hradiště -  Galerie Slováckého muzea, www.slovackemuzeum.cz ,  Památková rezervace Vlčnov-Kojiny - soubor tzv. vlčnovských búd, vinohradnických staveb, lisoven bez sklepa, které představují ucelený areál historicky velmi hodnotných staveb. Vzdálenost od Kunovic: 13km, 18min. 

Národní kulturní památka Hradisko Sv. Klimenta - hradisko sv. Klimenta patří k velmi významným památkám z doby Velké Moravy - Archeologická památka. Osvětimany - (vzdálenost od Kunovic: 24km).  Hrad Cimburk - uprostřed chřibských lesů dominuje štíhlá hlásná věž spojená s hradním palácem. Expozice v baště je věnována historii a stavebnímu vývoji hradu. (Vzdálenost od Kunovic: 32km), Lapidárium a podzemí baziliky - v podzemí baziliky Nanebevzetí Panny Marie a sv. Cyrila a Metoděje je možné navštívit lapidárium, které dokumentuje vzhled původního, pozdně románského kláštera Vzdálenost od Kunovic:13km.  Velehrad,  Kulturní památky a zajímavosti v okolí Kunovic.  Baťův kanál - přírodní a technická památka,  Půjčovna hausbótů v Uherském Hradišti www.batakanal.cz .  

Kulinární plavby - pro skupiny: Vinná plavba!!!  Z vody ke hvězdám - Lodí do vinného sklepa, Lodí za historií, Plavba do Plžů, Plavba se zabijačkovými specialitami, Plavba s degustací vína, Možnosti sportovních aktivit v okolí Kunovic. Cyklotrasy a turistické trasy, Putování za historií Uherskohradišťska. Trasa vás provede jihovýchodním okrajem Chřibů a zavede vás do Starého Města či proslulých Buchlovic se zámkem a překrásným parkem. Délka trasy je 40,5 km.  Velkomoravská poutní cestaTrasa spojuje většinu obcí mikroregionu Buchlov a umožňuje odbočení na nejvýznamnější turistické cíle v jižní a střední části Chřibů. Délka trasy je 59 km. Přírodní koupaliště Ostrožská Nová Ves, Aquapark Delfín v Uherském Brodu - centrum pohybových aktivit. Krytý plavecký bazén a koupaliště v Uherském Hradišti. Beach Volejbal (sportovní areál Širůch) Bowling. Jízdy na koni v Mařaticích, Buchlovicích a Osvětimanech.  
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky